Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

W połowie września ogłosiliśmy konkurs na logo naszego projektu Comenius. Prace konkursowe należało składać do p. Marzeny Kisiel, nauczycielki języka angielskiego. Poniższy plakat skutecznie zachęcił do wzięcia udziału w tej artystycznej rywalizacji ponieważ po kilku dniach otrzymaliśmy pierwsze prace.

Dwie z nich, najlepsze pod względem merytorycznym i artystycznym, zostały poddane w dniu 28.09.2012r, głosowaniu, w którym uczestniczyło 239 uczniów. Pierwsze miejsce i 208 głosów otrzymało logo zaprojektowane przez uczennicę klasy1d - Krysię Krodkopad.

Drugie miejsce zajęła praca Klaudii Ciszki z klasy 2d (31 głosów)

Gratulujemy zwyciężczyni i cieszymy się z pięknego logo, znaku firmowego naszego szkolnego Comeniusa.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6