Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

27 października 2012r odwiedziliśmy 20 osobową grupą schronisko dla zwierząt w Józefowie k. Legionowa.

Zawieźliśmy uprzednio kupioną karmę dla psów i kotów oraz koce i prześcieradła do ocieplania bud przed zimą. Na miejscu podzieliliśmy się na grupy i wraz z opiekunami: p. A. Kowalską i p. M. Zmysłowską, nowi wolontariusze poznawali schronisko oraz trudności związanie z jego prowadzeniem. Kilka osób , głównie wolontariuszy, którzy zajmowali się tymi zwierzętami w roku ubiegłym, wyprowadziło psy na spacer do lasu. Spora grupa młodzieży zatrzymała się przy boksie szczeniaków, gdy inne osoby zajęły się kotami. Uwielbiamy te zwierzaki i chwile z nimi spędzane, nawet jeśli pogoda nam nie sprzyja i marzną ręce. Dlatego niechętnie wracaliśmy do domu, ponieważ tak naprawdę, moglibyśmy spędzić w schronisku cały dzień. Tekst: M. Zmysłowska.

W schronisku w Józefowie

 

 • 1
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9