Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

Dnia 6.04.2016 r. przeprowadzono wybory do Samorządu Uczniowskiego. W Szkolnej Komisji Wyborczej zasiedli- przewodniczący Karol Sajewski, członkowie Karolina Paprocka, Karolina Skrzypkowska, Michał Kobus oraz Adam Bielecki. Funkcje organizacyjno- porządkowe spoczęły w rękach Adama Nosko i Macieja Głogowskiego.

Akcja cieszyła się dużym powodzeniem- frekwencja wyniosła 48%. Licealiści spośród zgłoszonych ośmiu kandydatur dokonali wyboru nowego przewodniczącego, zastępcy oraz dwóch członków.

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczącą została Aleksandra Sobczyńska uzyskując 36% głosów; zastępcą Piotr Grzyb z 16% głosów. Członkami samorządu zostali też Aleksandra Trzpioła oraz Marcin Mańkowski, którzy uzyskali po 13% głosów. W tym składzie samorząd będzie działać w roku szkolnym 2016/2017. Życzymy powodzenia, kreatywnych postaw i wielu udanych akcji pro publico bono.

Autor zdjęć: Julia Putkowska

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • samorzad(1)
  • samorząd