Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

Klasa IIa zorganizowała w szkole Zdrowy Piątek. Tydzień wcześniej rozwieszono plakaty informujące o celu akcji, którym była zbiórka pieniędzy dla adoptowanej wirtualnie „Salsy”. W menu znalazły się zdrowe produkty, często samodzielnie wykonane, z których można było skomponować własne kanapki.

SALSA – 25 stycznia po wielu dyskusjach klasa IIa wybrała do wirtualnej adopcji suczkę o imieniu „Salsa”, „mieszkankę” nowodworskiego schroniska dla psów prowadzonego przez Stowarzyszenie „Braci Mniejszych”. Adopcja polega na comiesięcznych wpłatach na rzecz Salsy. 2 tygodnie później odwiedziliśmy suczkę w schronisku. To pogodna, prześliczna, przyjazna suczka. Wszyscy ją pokochali.

J. Mika-Kapusta

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05