Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

21 marca z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole zorganizowano dzień pt.: „ZIELONO MI”. W czasie przerw między lekcjami promowano zasady zdrowego odżywiania.

Uczniowie mieli okazję spróbować zdrowych przekąsek i świeżo wyciskanych soków z owoców i warzyw. Dla klas 1b, 1e, 2b i 2e zorganizowane zostały EKO – warsztaty, podczas których pasjonaci chemii z klasy 1b pod kierunkiem jednego z uczniów – Michała Olędzkiego przeprowadzili doświadczenia, pokazujące etapy powstawania mydła i kremów do pielęgnacji ciała. Organizatorami obchodów Pierwszego Dnia Wiosny były klasy 1b i 2b wraz z wychowawcami – Aleksandrą Stasiak i Agnieszką Nowakowską.

Aleksandra Stasiak

  • DSCN4200
  • DSCN4202
  • DSCN4204
  • DSCN4211
  • DSCN4226
  • DSCN4231
  • DSCN4236
  • DSCN4254