Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

Po raz kolejny Licealiści zorganizowali świąteczną akcję „ Mikołaje Są Wśród Nas”. W tym roku obdarowaliśmy prezentami dzieci z Domu Samotnej Matki w Białołęce. Wśród podarunków były zabawki edukacyjne, kosmetyki dziecięce i środki czystości.

Akcji patronował Samorząd Uczniowski, a w sztabie organizacyjnym byli uczniowie z różnych klas: Aleksandra Orzechowska, Aleksandra Sobczyńska, Michał Kobus, Maciej Głogowski, Karolina Skrzypkowska, Adam Nosko, Karolina Paprocka, Hubert Serwatka, Piotr Kulesza, Karol Sajewski, Dawid Mychliński, Julia Putkowska, Paulina Szymańska, Przemysław Cisło, Jan Kamiński, Michał Stępnik, Piotr Petri.

Samorząd Uczniowski

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10