Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

Finał Szkolnego Turnieju FIFA już za nami. To juz druga edycja konkursu. W tym roku emocji również nie zabrakło. Po zaciętych meczach ostatecznie mamy wyniki:

I miejsce Michał Pawłowski 2e
II miejsce Przemysław Ziółkowski 3e
III miejsce Michał Górzyński 2d

Na stronie: http://challonge.com/_fifa16/ możecie sprawdzić wyniki poszczególnych spotkań. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zawodnikom. Serdeczne podziękowania dla organizatorów i osób które wspierały rozgrywki, szczególnie: Jędrzejowi Dzięgielewskiemu, Klaudii Miszczuk, Marcinowi Owczarczykowi, Kamilowi Kaźmierskiemu, pani prof. Iwonie Liszkiewicz oraz wielu innym. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród: 10.11.15.

Autor zdjęć: Jakub Szumski

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06