Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

Zgodnie już z wieloletnią tradycją tak i w tym roku wyjechaliśmy z klasami pierwszymi na obóz integracyjny. Zaraz po rozpoczęciu roku szkolnego 2 września o 7 rano wyruszyliśmy w drogę.

Do Sielpi przyjechaliśmy po godzinie 12. Zakwaterowanie, obiad i zajęcia z pedagogiem szkolnym p. Renata Dyda, pedagogiem z Poradni Psychologiczno pedagogicznej P. Grażyną Cichocką Domańską i z wychowawcami. Po kolacji przy ognisku wszystkie klasy śpiewały piosenki, które wcześniej, podczas podróży autokarem przygotowały.

Drugi dzień również był pełen wrażeń i pracy. Zawody terenowe, zajęcia z pedagogiem, przygotowanie prezentacji klasowych. Wieczorem po kolacji wszystkie klasy zaprezentowały własny program artystyczny. Tematem prezentacji była charakterystyka i profil klasy. Późnym wieczorem jeszcze karaoke i dyskoteka. Rano, trzeciego dnia po śniadaniu wyruszyliśmy w drogę powrotną. Do szkoły w poniedziałek przyszliśmy już jako „starzy znajomi”. W szkolnych ławkach poznanie zajęło by nam kilka tygodni, a tak w trzy dni poznaliśmy się wzajemnie. Wyłonili się liderzy grupowi, objawiły się talenty artystyczne.

 • IMG_0012
 • IMG_0022
 • IMG_0047
 • IMG_0062
 • IMG_0066
 • IMG_0070
 • IMG_0077
 • IMG_0080
 • IMG_0082
 • IMG_0085
 • IMG_0086
 • IMG_0089
 • IMG_0090