4 września 2017r. o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018. Pani Dyrektor Teresa Popielak  przywitała serdecznie wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz rodziców. Szczególnie gromkimi brawami powitano uczniów klas pierwszych, rozpoczynających naukę w naszej szkole oraz nowych nauczycieli. Wychowawcami w klasach pierwszych zostali: IA - Pani Agnieszka Łącka, IB - Pani Aleksandra Stasiak, IC – Pani Iwona Liszkiewicz, ID – Pani Elżbieta Górna, IE – Pani Elżbieta Żemła. Pani Dyrektor przedstawiła informacje dotyczące organizacji pracy oraz życzyła wszystkim wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Odczytano również listy Minister Oświaty Pani Anny Zalewskiej oraz Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka. Następnie uczniowie udali się do swoich klas na spotkania z wychowawcami.

Wszystkim uczniom naszego Liceum życzymy wspaniałego roku szkolnego
– pełnego nowych wyzwań, odkrywania pasji oraz nawiązywania trwałych przyjaźni.

zdjęcia: Filip Rokicki