Liceum Ogólnokształcące
im. Wojska Polskiego

W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

13 października, o godzinie 14.00 w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej pracownicy szkoły oraz wicestarosta Powiatu Nowodworskiego Pan Paweł Calak, który przekazał nauczycielom okolicznościowe życzenia, a Panią Dyrektor uhonorował nagrodą Starosty Nowodworskiego. Nagrodę otrzymała również Pani Aleksandra Stasiak.

Pani Dyrektor - Teresa Popielak,  podziękowała wszystkim nauczycielom za dotychczasowe zaangażowanie w proces nauczania i wychowania młodych ludzi oraz wręczyła zasłużonym pracownikom nagrody dyrektora. 

Uroczystość uświetnił występ artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 1d, pod kierunkiem Pani Beaty Walas. Kolegów z 1d wspierali wybrani uczniowie z innych klas. Przedstawienie było bardzo wesołe, ponieważ uczniowie w humorystyczny sposób przedstawili  lekcję języka polskiego, wyrecytowali wiele dowcipnych i podniosłych wierszy o nauczycielach oraz zaśpiewali piękne piosenki. Szczególną wesołość wywołał przygotowany przez Huberta Ptaka z klasy 2c  film, ukazujący wywiady z nauczycielami, którzy w szczególny dla siebie sposób, opowiadali o swojej pracy.

Na koniec, występującą w przedstawieniu młodzież, nagrodzono wielkimi brawami:)

Mateusz Krakowiak, Id

zdjęcia: Pan Robert Jankowski

 • DSC_1011
 • DSC_1012
 • DSC_1013
 • DSC_1015
 • DSC_1018
 • DSC_1021
 • DSC_1026
 • DSC_1029
 • DSC_1032
 • DSC_1034
 • DSC_1038
 • DSC_1051
 • od-klasy-Id
 • tort