Jubileusz –to rocznica wydarzenia, wyróżniająca się liczbowo w jakiś charakterystyczny sposób, dzięki czemu istnieje okazja do szczególnie uroczystych obchodów, a czasem także do refleksji nad minionym okresem, przeprowadzenia kampanii informacyjnej lub promocyjnej, podjęcia nowych zobowiązań itp.(Tak czytamy w wikipedii.)

Nasze jubileusze obchodzimy już można powiedzieć, że cyklicznie bo co 10 lat począwszy od 50-lecia od powstania naszej szkoły.
Przygotowujemy się do nich szczególnie. Zawsze przy okazji uroczystości odbywa się zjazd absolwentów. Jest to wspaniały moment do wspomnień i odświeżenia znajomości szkolnych. Czasami spotkania te inicjują mniejsze coroczne spotkania klasowe.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z minionych jubileuszy, jednocześnie prosimy wszystkich absolwentów, aby jeśli mają pamiątki z tych jubileuszy przesłali nam je na adres szkoły, a chętnie umieścimy je na stronie.